יותר מעירום - סדנא - More Than Naked

10.8 שישי 10:00-16:00

 

מספר המקומות מוגבל

 

 

 

סדנא של הטכניקה והיצירה של הכוריאוגרפית דוריס אוליך (אוסטריה) מועברת על ידי רקדניה: לילך ליבנה ואייל ברומברג.

זו הפעם הראשונה בה דוריס הכשירה את רקדני להקתה להעביר סדנאות שלה בעולם, וזה קורה כאן  לראשונה בתל אביב. בעירום.  Let´s rock the flesh

סדנא זו מתמקדת באופנים שונים של הגוף העירום, כמו למשל ההבדל בין להיות-עירום לבין להופיע-בעירום. יש הבדל גדול בין להיות עירום לבין להרגיש ערום.  בסדנא זו אנו חוקרים את העירום לא כפרובוקציה, אלא כהכרח למחקר גופני מעמיק. איזה תנועות מיוצרות על ידי הגוף העירום שלא אפשריות כשהגוף לבוש? איזה אופנים של כוח ושל פגיעות טבועים בו? אילו סוגי ייצוג ודמיון מיוצרים על ידי הופעת הגוף העירום?

הגוף שלנו הוא ארכיון. החומריות שלו  שומן, עור , פאשייה, עצמות, שיער הם חלק בלתי נפרד מהנפש. הבשר יתעופף וייפול, עור יתנועע,  עצמות יוטחו ו הזיעה תזהר ותזרח. אנחנו נמקם את הגוף ללא בגדים - בלי לאבד את הקונקרטיות של העירום. במהלך הסדנא אנחנו גם נשאל מה זה אומר עבורנו היום? ב2018, בישראל? למקם את הגוף העירום בתנועה ועל כוחה של קבוצה.

The piece “more than naked” was premiered at ImPulsTanz 2013. Let’s party our body! At the same time “more than naked” is much more than celebrating the physical materiality – which political and social motives are behind naked moving bodies? As in the piece the workshop is a very physical approach to nudity, very agitated and concrete. Our flesh wants to have fun!”– Doris Uhlich

לילך ליבנה ואייל ברומברג עובדים עם דוריס אוליך משנת 2013. הם השתתפו בעבודתה המצליחה More Than Naked ובעבודות נוספות -Habitat, Boom Bodies, Seismic Session. מ2013 הם מתרגלים את הטכניקה הייחודית של דוריס אוליך ומופיעים עם עבודותיה בתיאטראות ובפסטיבלים מובילים ברחבי העולם. לילך ואייל הוזמנו להיות הראשונים שיעבירו סדנא שלה. זו התחלה של דרך, להפיץ את הפרקטיס של דוריס אוליך ברחבי העולם, להביא את התנועה העוצמתית שלה, והמחקר המעמיק שלה בגוף ובאנרגיה.

 

 

הסדנא מיועדת לרקדנים, שחקנים ואנשים עם ניסיון, שחוקרים את הגוף. 

בנוסף מתאימה לאנשים עם מגבלות פיסיות שמעוניינים לחקור את הגוף.

 הסדנא אינטנסיבית ופיזית.

 

לפרטים נוספים:

https://www.facebook.com/events/211376519581144/

 

https://www.impulstanz.com/en/archive/2017/workshops/id3517/

יותר מעירום - סדנא - More Than Naked
לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד