החולד הקטן

מופעים קרובים:
26/08/2024שני11:0060 ₪
31/08/2024שבת11:0060 ₪
משך ההצגה: 50 דקות

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים
מותנה בהצגת תעודה בלבד
ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

ההצגה מאושרת סל תרבות 

ההצגה הייתה מועמדת לפרס הצגה השנה לילדים בגיל הרך 2016, וגם לפרסי הבימוי, המוסיקה המקורית, וזכתה בפרס המשחק בתפקיד משנה לאיציק לילך !

הצגת ילדים מוסיקלית ומצחיקה בהשראת סיפור הילדים המפורסם: 'על חולד קטן שרצה לדעת מי עשה לו על הראש' מאת ורנר הולצווארת.

חולד קטן מציץ בוקר אחד מפתח מחילתו ובאותה השנייה בדיוק מישהו עושה לו על הראש.
החולד הקטן יוצא למסע חיפושים אחר בעל השלל, כאשר כל חיה שהוא פוגש בדרכו מראה לו איך היא עצמה עושה. כל מפגש כזה מלמד את החולד הקטן עוד קצת על העולם הגדול שבחוץ.
ההצגה נוגעת באחד הנושאים שהכי מעסיקים ילדים בצורה עדינה ומצחיקה תוך שילוב דיאלוגים שנונים וקטעי סלפסטיק, שירה וריקוד.


"ההצגה החדשה מצליחה להצחיק קטנים וגדולים כאחד בזכות טקסט מבריק ושנון, מוזיקה מקורית משמחת ומשחק משובח, ועל הדרך מלמדת שיעור חשוב בנחישות ובהתמדה ההצגה, שהיא גם מיני-מחזמר, היא אחת המצחיקות ביותר שראיתי, עם טקסט מחורז, מבריק ושנון, מוזיקה מקורית מענגת ומשחק משובח... הילדים הגדולים והמבוגרים פשוט נקרעו מצחוק... אי אפשר להישאר אדיש מול השנינות והברק של הטקסט, בטח לא כשהוא מקבל חיים כל כך נפלאים על הבמה." (הארץ)

 

"חדווה, פראות ורף לשוני גבוה במיוחד יוצרים שילוב מוזר ונדיר בהצגות ילדים. אל תחמיצו, זו השתובבות אמיתית... אביזרי הבמה שמעלים עוד יותר את מפלס הצחוקים הפרועים בקהל, מבוגרים וילדים כאחד, הם אלה שממחישים את הסוגי הקקי למיניהם, ואמנע מלפרט כדי לא לפגום בהנאה". (הבמה)

 

"סיפור על רצון לגלות את האמת וחיפוש אחר צדק, שמצליח ליצור אצל הילדים הזדהות בזכות התכונות של החולד שמרגיש קטן בעולם הגדול... יצירה מדהימה ששומרת על הרוח המקורית והמצחיקה של הספר גם על הבמה... דיאלוגים שנונים בשילוב מצבי סלפסטיק שמצליחים לעמוד במשימה הקשה ולהצחיק קהל משולב של ילדים והורים בצורה אינטליגנטית. בנוסף לכך המוזיקה המקורית של איתמר גרוס והתלבושות של הדס זרח יוצרים חווית תיאטרון מושלמת.... בשורה התחתונה זו אחת ההצגות הטובות והמהנות שראינו השנה. תפנו לכם בוקר עם הילדים, רוצו ותהנו" (Kinderland)


מאת ובבימוי: ירון אדלשטיין ואהרון לוין // מוסיקה מקורית: איתמר גרוס // עיצוב תנועה: אריאל וולף // עיצוב תלבושות ואביזרים: הדס זרח, מיכל ברגמן ואוסי אזן // עיצוב תאורה: מתן פרמינגר // שחקנים: דניאל סבג, איציק לילך, ירדן לויתן


           

החולד הקטן
לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד