לא סוף העולם

מופעים קרובים:
19/06/2024רביעי20:0080 ₪
20/06/2024חמישי20:0080 ₪
משך ההצגה: 75 דקות

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים

מותנה בהצגת תעודה בלבד

ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

פנטזיה רומנטית

אחרי עשרים שנים שבהן לימד מדעים בתיכון, מיכאל מתאהב בנועה, תלמידה שלו לשעבר ושכנה בהווה, המאוהבת בזוהר, כוכב רשת כריזמטי, שמקדם בהצלחה עצומה את תאוריית העולם השטוח. 

בהשראת מפגש עם רוח הרפאים של גלילאו, מיכאל מחליט לצאת עם נועה למסע אל סוף העולם, כדי להוכיח באופן מדעי שהעולם שטוח,  וזוהר מחליט ללכת על קריירה פוליטית, כדי להתמנות לשר המדע, ולהוכיח לעולם שהשמים הם הגבול, ואנחנו מרכז היקום.


מאת ובבימוי: יגאל זקס // עיצוב חלל ותלבושות: דפנה פרץ // עיצוב תאורה: אמיר קסטרו // מוסיקה: נעמה רדלר // וידאו: עפר הררי // שחקנים: מעין בלום, אברהם סלקטר, מעין קילצ'בסקי ותמיר גינזבורג


"הצגה כיפית, חכמה, עם משחק מעולה, תיאטרון טוב וטקסט על זמני" הדר אברבנאל, מרתה יודעת

לא סוף העולם: פנטזיה הומוריסטית בועטת

טור בטיים אאוט על ההצגה

כתבה על ההצגה בישראל היום


"במקום בו יש תום, יש עדיין תקווה. ותקווה, באופן מוזר, זה בדיוק מה שיש להצגה "לא סוף העולם", להציע. יגאל זקס, האיש מאחורי "קבוצת עבודה", כתב וביים הצגה שאפשר לפזר עליה סופרלטיבים למכביר, אבל אם לקצר, אז במילה אחת: מקסים. זה לא רק ה-מה, אלא בעיקר ה-איך, שנותן להפקות של "קבוצת עבודה" את השפיץ וגם הפעם, הצליח האנסמבל בדרכו לייצר פנטזיה שמהדהדת בהומור ותועפות של חן, חולשות ומוזרויות אנושיות, הלכי רוח וטרנדים, ומותחת אותם עד הקצה. זה מקורי, מרענן, מחויך, אבל גם נושך אותך בישבן."
מרב יודילביץ' אתר הבמה


"אנסמבל "קבוצת עבודה" היא קבוצת תיאטרון עצמאית הפועלת כעשור בהנהגת הבמאי יגאל זקס, והמחזאי נעם גיל, והאחראית לחלק מהצגות הפרינג' המעניינות ביותר שעלו כאן בשנים האחרונות. את רוב הצגותיהם הם העלו בתיאטרון תמונע" שי בר יעקב, ידיעות אחרונות


בהפקת אנסמבל "קבוצת עבודה" (לא סוף העולם, נס ציונה המחזמר, וולקאם, ג'ונגל בווילה, ליידי עמרחשש לאירועצעצועיםהמתנחלבוץדו"ח התקדמותתלוייםאידיאליזם).
לפרטים נוספים מוזמנים להיכנס לאתר הבית של קבוצת עבודה.
                

לא סוף העולם
לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד