הר

מופעים קרובים:
20/06/2019חמישי20:0070 ₪
21/06/2019שישי20:0070 ₪
משך ההצגה: 50 דקות

"אתה חושב שאם תישן אז המלחמה תישן גם?! זה לא עובד ככה, זה אולי נדמה שהיא רוצה אותך רק כשאתה צעיר, שתפרוק בה כמה מחסניות! אבל לא. זה רק הפרומו. היא רוצה יותר, כן?! הרבה יותר.

היא תלך איתך תמיד, היא תבוא איתך לכל מקום, לבחינה, לחופשה, היא לא ישנה, היא חיה על קפה, היא מזל טלה, וגם כשהיא כבר מנמנמת, ואתה מסתער על השינה, אז היא תבוא אליך בחלומות, הבנת?! אז בפעם הבאה שאתה אוכל דנונה תתרכז טוב טוב בטעם! שמתחת לחלב! שמתחת לסוכר זה הטעם שלה" (מתוך המחזה)

 

חמישה לוחמים: הר, עיניים, בשר, התפרצויות וחיוך, יוצאים לפעולת גרילה מעבר לגבול, בדרך הם נתקלים במכשול וממשיכים. כשמגיעים לכפר ניצבת בפניהם דילמה בביצוע הפעולה המתוכננת, המפקד, הר, הוא המכריע בהתלבטות. שינוי בביצוע הפעולה מוביל לפציעתו של עיניים, השאר סוחבים אותו כשמאחוריהם האויב מתקרב. בשלב מסוים מחליט הר לשנות את המצב, הוא לוקח את עיניים לבד והורג אותו, בסופו של דבר רק ארבעה חוזרים.

ההצגה עלתה לראשונה בבית הספר לאומנויות הבמה, סמינר הקיבוצים, 2017

מאת: ירון אדלשטיין בשיתוף דלית מילשטיין // בימוי ועיבוד: חן דוד // עיצוב תפאורה ותלבושות: נעה בנדהן // עיצוב תאורה: אורן חלפון ופז פשרהופר // מוסיקה: גיא רון // שחקנים: תם גל, ארז עובד, אמיר פתר, גיא קלי, עמרי רווה // צילום ועיצוב אימאג':  ארז עובד ושי אלגזי

לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד