שכבה ב'

מופעים קרובים:
04/04/2019חמישי20:0065 ₪
05/04/2019שישי22:0065 ₪
06/04/2019שבת20:0065 ₪

סאמיר ג'אבר

סאמיר ג'אבר

 

סאמיר ג'אבר נולד בקאבטייה שליד ג'נין למשפחה חקלאית ליברלית שהתנגדה לכיבוש בדרכים לא אלימות. בגיל 14 סאמיר החליט להצטרף להתנגדות הצבאית והפך לאחד מלוחמי החופש הצעירים באזור. הוא השתתף במצבעים נגד הצבא הישראלי בתחום השטחים הכבושים בלבד בגיל 25 הוא נורה בזמן שהגן על קאבטייה ושכב בבית החולים במשך שנתיים עם פציעה חמורה בעמוד השדרה. הוא המשיך את תהליך השיקום בביתו והצליח לעמוד לראשונה 4 שנים לאחר הפציעה. סאמיר התנסה בגאגא (שפת התנועה) על בסיס יומיומי ולאחר עשרה חודשים התחיל ללכת. כיום סאמיר רץ ורוקד וממשיך את מאבקו נגד הכיבוש דרך אמנות. 

 

מאת ובביצוע: סאמיר ג'אבר // תלבושת: שחר בנימיני

 

 

ללא שם

מאי זרחי

 

עבודה לגוף ורמקולים.

בואו לשהות רגע בחלל הזה שהיה פעם דיסקוטק ולפני כן מפעל לאימומי נעליים. בתוך הזה שעל גבי זה על גבי ההוא, נולד מופע שתוהה מה לעזאזל מתחת לכל אלו. בין קולות של עכשיו לאלו של פעם, הוא מחפש נקודת התחלה - מילה יחידה אשר ממנה תצא תנועה, בלתי מנוסחת אך ברורה, כזו שרק מתה לחיות.

 

מאת: מאי זרחי // מוסיקה: אלעד ברדס

 

בתמיכת קרן יהושע רבינוביץ׳ לאמנויות תל אביב, המרכז לאמנות עכשווית CCA.

 

מצטיירת

אילנה בר

 

האם הציור מכאיב והקישוט מרפא? האם הקישוט מסתיר והציור חושף? האם הציור הוא אמת והקישוט מטשטש? האם הקישוט נועד להחביא את הכיעור? והריקוד?

ב"מצטיירת" תפגשו על הבמה אישה. היא תספר לכם יותר מדי סיפורים ותציג בפניכם יותר מדי דימויים, אבל זה רק קצה הקרחון - יש אינסוף; סיפורים, ציורים, דימויים, פעולות, מחשבות, שכבות שצריך לקלף וגם להוסיף ואין זמן.

 

מאת ובביצוע: אילנה בר // ליווי ובימוי: ארי טפרברג

 

לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד