מעין אבן

מעין אבן (הגדל)

יליד 94, תל אביב.

בוגר התיכון לאמנויות ע״ש תלמה ילין במגמת התאטרון. סטודנט במסלול בימוי והוראה במכללת סמינר הקיבוצים.

 

השתתף בחממת הביכורים של תיאטרון הבית בשנים 2016-2017 , במסגרתה כתב את מחזה הביכורים:״החדירה״ , בליווי אמנותי של הסופרת, המחזאית והמשוררת ננו שבתאי.

קריאה מבוימת של המחזה עלתה בתיאטרון הבית בבימויה של נועה וגנר. המחזה עלה שנית בבימויו של עידו קולטון בשנת 2019 בתיאטרון תמונע.

 

כתב וביים את המונודרמה: ״איך להיות מאושרים ב 10- שלבים״ במסגרת פסטיבל מרכז הבמה 2017 , בשיתוף פעולה עם המוזיקאי תומר בר. המחזה עלה פעם נוספת במסגרת פסטיבל תיאטרונטו 2018 וזכה בצל״ש.

 

כתב וביים את המופע המוזיקלי: ״הנסיכה אבנר״ יחד עם המוזיקאי תומר בר. המופע עלה במסגרת עצמאית. במארס 2019 , ועתיד להשתתף בפסטיבל תמונע 2019.

 

שימש כדרמטורג בהצגות: ״אב השנה״ מאת ובהשתתפות עידו קולטון, בימוי נועה שכטר. עלתה במסגרת פסטיבל תיאטרונטו 2019

״בוקר טוב קיפוד״ מאת ובבימוי רועי יוסף. עתידה לעלות בתיאטרון תמונע.

 

ביים והשתתף בכתיבת הליברית לאופרטה ״הפמוטים של הלן״ לצד המוזיקאי יונתן קרת.

 

השתתף בכתיבת המופע ״משאירה את הפצע פתוח״ בסטודיו ניסן נתיב בבימויה של מרינה בלטוב.

 

שיריו פורסמו במספר גיליונות של כתב העת ״הו!״ , במדור תרבות וספרות של הארץ , במדור ספרים של הארץ ,ובכתב העת פי האתון . נוסף על כך, סיפור קצר פרי עטו TimeOut במוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות , במגזין. פורסם במסגרת תחרות הסיפור הקצר של הארץ ביום העצמאות 2015.

 

ביוני 2016 הוציא לאור ספר דיגיטלי בשם: ״למה אני לא מתאבד״, אשר הושק באירוע רב-תחומי שכלל תערוכה, הופעות מוזיקה, קריאת שירה ומופע פרפורמנס. הספר וההשקה זכו לסיקור תקשורתי בעכבר העיר, ערוץ 1 וכלכליסט . ,Ynet

לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד