כלב טוב

לרכישת כרטיסים

 

משך ההצגה: 50 דקות

 

על קבלת השונה ואימוץ בעלי חיים.

בכל יום ננטשים בעלי חיים רק כי הם לא גזעיים, או לא חמודים מספיק. ההצגה מזמינה את ההורים ואת הילדים לפגוש אחד מאותם כלבים נטושים, שחורי הכלבלב. כלבלב מיוחד עם לב של זהב שאוהב במיוחד לקשקש בזנב.

שחורי, כלב שחור מעורב קטן וצולע, מגיע למכלאה אחרי שנטשו אותו. הכלבים האחרים במכלאה לועגים לו, ואומרים שאף אחד לא יאמץ אותו כי הוא לא כלב טוב. הוא קטן וחלש וממש לא חמוד. הימים עוברים, הכלבים האחרים מאומצים ושחורי מאבד תקווה. שחורי מפסיק לקשקש בזנב. עד שיום אחד מגיע אורי ובוחר דווקא בו למרות שהוא קטן, חלש ולא חמוד במיוחד. כמה ימים לאחר האימוץ שחורי הולך לאיבוד במהלך טיול עם אורי בפארק. שחורי חושב ששוב נטשו אותו ושהכלבים במכלאה צדקו, הוא לא כלב טוב. שחורי מחליט לשוטט בפארק לשארית חייו. הוא פוגש זחל, חולד ופרפר. הם עוזרים לו לראות שהוא כן כלב טוב, הוא כן גדול וחזק ויפה וחמוד יחסית אליהם. הפרפר מראה לשחורי פוסטר שאורי תלה בפארק, שחורי מבין שאורי לא נטש אותו אלא איבד אותו. שחורי יוצא לחפש את אורי. בסוף שחורי מתאחד עם אורי וחוזר הביתה, לבית ולחבר שיהיו שלו לכל החיים.

מאת: תומר אברהם // בימוי: עומרי לוי // ניהול הצגה: שקד שנלר // מוסיקה: איתמר מירון // עיצוב תפאורה ותלבושות: מאיה בבילה // עיצוב תאורה: מתן פרמינגר //  כוריאוגרפיה: אור מתן // מעצבת בובות: עינת סנדרוביץ' // דיבוב: ניר לוי // שחקנית: אלונה לובנברג בן זאב

כלב טוב
לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
עבור לתוכן העמוד