עדיין מחפשים – מופע.מחול.אינטימי.

משך המופע: 60 דקות

 

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים

מותנה בהצגת תעודה בלבד

 

ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

יש את אלו שיודעים הכל ויש את אלו שתמיד מחפשים... מחפשים דרכים חדשות להתנועע, לגשת, לגעת, להשפיע. מחפשים קשרים חדשים, אמיתות חדשות,  מחפשים איך להדהד את הקיים ולהעניק לו תצורות חדשות, ורצוי כמה שיותר פתוחות, נושמות, אמורפיות אך גם יציבות ולא מנותקות.  "עדיין מחפשים.." הוא מופע מחול ברוח התקופה. תקופה של זעזוע הקיים, של סגירה ופתיחה, של ליכוד וכינוס מחדש. 
באמצעות המחול מביעים רקדני הלהקה את החיפוש שלא מסתיים לעולם – במציאות וגם בפנטזיה שבראש..... בעבודה מרגשת, כואבת לפרקים, מצחיקה לפרקים ובעיקר מעוררת מחשבה.

היצירה מהווה מסע שעובר הקהל יחד עם הקאסט ומייצר התבוננות על סוגי אנשים, מצבי רוח, התנהגויות שונות, סרקזם וציניות. היצירה מעבירה את הצופה דרך סטיגמות וטייפקאסטים, שכפול אנושי קורא לזה יניב. אנשים משוכפלים, ויחד עם זאת הרצון לייחד ולהיות יחודיים. האמביוולנטיות שבין להיות כמו וחלק לבין להרגיש שונה ומיוחד, כשהרקדנים כדמויות שונות זו מזו, מעבירות מסרים, רצונות, שאיפות והרגלים. החל מסצנות של צייתנות וכניעה ועד למרדנות פנימית, חיצונית וחברתית.

 

ניהול אומנותי וכוריאוגרפיה: יניב הופמן //  ניהול שותף, סטילס ועריכה מוסיקלית : דורית הופמן // מנהלת להקה:  הילה חדד // ניהול רקדנים ומדיה: מעיין ברגר // ניהול הצגה: מעיין טיליוב // עיצוב תלבושות: דורית הופמן, ניב הראל // רקדנים:  אלכס סקקון, אלונה רייטמן, אריאל בהלקר, גל רוקח, הודיה מירו, טל מלמן, יניב הופמן, מאיה כהנוב, מאיה סגל, מעיין ברגר, נוי אוחנה, ניצן נעים, עלמה לוסטיגר, שחר ביאזי, שרון פיינרו, תום זוהר

 

 

   

עבור לתוכן העמוד