היכון!

משך המופע: 75 דקות

 

המופע כולל עירום

 

 

 

"היכון!" במהותה היא תנועה לעבר ההווה, מתוך הנחה שכל הדימויים כבר מצויים בגוף. קבוצת היכון בת 8 רקדנים חוקרת פעולות איקוניות של אמנות הפרפורמנס - את האידיאל של הטמעת גוף האמן באובייקט האמנות. אותם פרקטיסים מכוננים הם כעת פעולת ההכנה של הדור הצעיר עבור עולם שדינו קריסה ואבדון. את המופע-טקס מבצעת כנופיית הרקדנים אשר מבקשת מכולנו להביט במה נשאר, ברסיסי הגוף המתכונן, ביכולת ובסיבולת שמצויה בגוף של כולנו ובנכונות שלנו לפעול כאן ועכשיו, גם אם פעולה זו היא חסרת סיכוי.

"לפדר יש תשוקה לפני-השטח ולטעינתם בדחיסות אקספרסיוניסטית, עמימות מוסרית, עילגות מודעת, אווירת סוף העולם, תחושת גבולות פרוצים, ניגוד בין להט לבערך, אינדיבידואליות מוכחדת [...]. הוא מושקע בעכשיו כאילו אין אופציות אחרות, ודימוייו משמידים את עצמם בזמן הצפייה ומנטרלים את משקעי העבר". מָרית בן ישראל, מתוך הבלוג "עיר האושר"

 

*המופע כולל עירום*
 

קונספט וכוריאוגרפיה: עדו פדר // יוצרת שותפה: מיכל סממה // רקדנים: תמר אבן-חן, דרור בירגר, עדו ברק, תמר בן כנען, יעל וייס, עמית טינה, קובי סויסה ושי קוקוי. עוד השתתפו בקאסט המקורי: נועה שחף // סטיילינג: קובי סויסה ותמר בן כנען // VJ: אוריאנה וייך // רפרנסים בעבודה מאת: מרינה אברמוביץ', ויטו אקונצ'י, קרולי שנימן, טינו סגל, ליג'יה קלרק // צילום: מאשה רובין


בתמיכת מפעל הפיס, מרכז תרבות מנדל ומשרד התרבות

 

     

    

 

 

 

 

עבור לתוכן העמוד