חיי- גרסת המחזמר

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים

מותנה בהצגת תעודה בלבד

לא בימי ראשון

 

משך ההצגה: 60 דקות

 

ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

ביוגרפיה תיאטרלית מוסיקלית

 

איך זה מרגיש לאבד את היכולת להשמיע את קולך בעולם?

איך זה מרגיש לחיות את חייך מבלי שתוכל לבטא את עצמך?

 

במהלך הצגה, על הבמה, שחקן צעיר מגלה שאיבד את היכולת להשמיע את קולו. הוא יוצא למסע אישי כדי למצוא את קולו מחדש - חושף סוד אפל שהודחק מעברו.

החל מילדותו בקיבוץ, דרך שנות ההתבגרות ועד להיותו סטודנט צעיר למשחק, נחשף סיפורו של בחור המגלה שטראומה אישית שעבר, שהודחקה לחלוטין, מנהלת וצובעת את חייו כאדם בוגר.

 

"חיי - גרסת המחזמר" הוא מחזמר ביוגרפי מצחיק ומטלטל כאחד, העוסק בהתמודדות עם פגיעה מינית, בדרך בה היא משנה את חייו של בנאדם ובמחיר הנפשי שהיא גובה מהקורבן.

 

המחזה, שהצגת הבכורה שלו התקיימה רק חודשים לפני שפרצה תנועת metoo#, הוא היצירה הבימתית הראשונה בישראל שעסקה בנושא תקיפה מינית, מנקודת מבט חדשה – דרך עיניו של גבר.

 

"חיי – גרסת המחזמר" מביא לבמה, בהרבה הומור, חום ורגישות, את הצדדים האפלים יותר של עולם התיאטרון, בוחן את הקשר העדין בין שחקן לבמאי, וכיצד הוא יכול לאבד את גבולותיו, בשם האמנות.

 

ההצגה ייצגה את ישראל בפסטיבל MonoFest  להצגות יחיד, טורקיה, 2018, וזכתה בפרס המחזמר הטוב ביותר בפסטיבל United Solo להצגות יחיד באוף ברודווי 2019.

 

"עם הקול הזה, התנועה שלו והנוכחות הגדולה שלו, בכוחו להוביל מיוזיקל בתפקיד ראשי. אסור להפסיד את הופעתו" דבורה שפירא נמיר, בית העיתונאים לביקורת המלאה

 

"אי אפשר להוריד את העיניים מהשחקן שעל הבמה ותחושה של סטירת לחי מהדהדת מלווה את תחושת הצפייה המהפנטת. עמית גור אני קדה לך קידה עמוקה, ריגשת" נגה רוזנברג, אמא נגה לביקורת המלאה

  

לביקורת בBroadwayworld

 

מאת ובביצוע: עמית גור // בימוי: ניר ארז // כוריאוגרפיה: עוז מורג // עיצוב תאורה: נדב ברנע // עיצוב תפאורה: ינון ספיר // בניית תפאורה: שיר הלל // פסנתרן: תמיר לייבוביץ // שחקנים אורחים (הקלטות): הלה סורז'ון, ינון ספיר

 

 

חיי- גרסת המחזמר
מן העתונות
תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. 
רוצו לראות. עמית גור מרגש, כריזמטי
משה (13/04/2018 08:18:15)
עבור לתוכן העמוד