שלוש אחיות


משך הצגה: 70 דקות

שלוש אחיות, אח אחד, אשתו השתלטנית, מחזר, מאהב ובעל, מחפשים אהבה, בית ומימוש עצמי- בסיפור על אנשים שרוצים להיות מאושרים ולא מצליחים.

 

"שלוש אחיות" מגולל את סיפורן של אולגה, מאשה ואירינה שחולמות לשוב אל עיר הולדתן הזוהרת, מוסקבה. שם, הן מקוות, יוכלו להותיר מאחור את חייהן האפורים, את השגרה המשמימה והשוחקת, ולמצות את המהות האמיתית של קיומן.

אנדריי, אחיהן, חולם להיות אקדמאי ומוצא עצמו מוותר על חלומו בתוך נישואיו לנטשה; היא מצידה מנסה לבסס מקומה בתוך הבית. טוזנבך מאוהב באירינה שלא מסוגלת לאהוב אותו; קוליגין נשוי באושר מדומה למאשה האומללה; ורשינין מגיע הישר ממוסקבה אל העיירה הנידחת, מוצא מפלט מאשתו האובדנית בבית המשפחה ונסחף לרומן עם מאשה; ואולגה הייתה רוצה להתחתן עם מי שרק היה מציע, ובלבד שיהיה איש הגון וישר.

 

העיבוד שלנו, המייצר מפגש סוער בין הקלסיקה המפורסמת של גדול המחזאים ובין עולם התאטרון הפיזי, חוקר את הקו הדק והאכזרי בין היכולת שלנו לחיות את המציאות כפי שהיא - ובין הרצון לחיות את החלום.

 

 

מאת: א.צ׳כוב

תרגום: שמעון בוזגלו

עיבוד ובימוי: עמית לוי

עיצוב תפאורה ותלבושות: תות הרבט

עיצוב תאורה: יאיר סגל ומאיר אלון

מוסיקה מקורית: נעמה רדלר

ניהול הצגה: גיל סרי

שחקנים: הדר ברבש/ניצן לברטובסקי, נמרוד דגן, תום חודרוב, צליל-חן זקס/עמית לוי, אלון נכטיגל/עמית ויינברג, אסף פרי, דנה קיילה, עמרי רווה

 

״זה משחק-מחול שמצליח להעביר את מרקם האשליות והאכזבות, בעיבוד המקורי, בבימוי, במשחק ובעיצוב. אל תוותרו.״  צבי גורן, הבמה

 

״הפקה ניסיונית מעניינת ומגרה, המצליחה להגיש לנו גרסה תמציתית ואפקטיבית של הסיפור הצ'כובי הישן. צ'כוב־לייט, אבל עם נשמה גדולה.״  שי בר-יעקב, ידיעות אחרונות

 

  

שלוש אחיות
עבור לתוכן העמוד