מוסיקה

  סטפס לוהט עם סטיבן הארפר-ברזיל

   

  מיכל ישראלסתם, מהמובילות את סצנת הסטפס בישראל, מביאה זו הפעם השנייה את

  סטיבן הארפר לכיתות אמן בישראל

   

  בסופשבוע של ה  26-27-28  באפריל תזכה קהילת הסטפס בישראל לפינוק אמיתי.

  למרות סערת המחול הסוחפת את ארצנו הקטנטונת, דווקא סגנון מחול ייחודי זה לא זכה לחשיפה הראויה. בארץ לומדים כ-1000 תלמידי סטפס וקיימים כ-30 מורים ורקדנים מקצועיים, חלקם השתלבו במופעי קצב דוגמת מיומנה, טררם ושקטק, חלקם מופיעים ומלמדים גם בפסטיבלים בחו"ל.

   

  מיכל ישראלסתם, מהמובילות את סצנת הסטפס בישראל, מביאה זו הפעם השנייה את מר הארפר לכיתות אמן בישראל, והפעם בקונספט שונה.

  בביקורו הקודם באוגוסט 2005 קיימה מיכל 3 ימים מרוכזים בקיבוץ צורעה בהם חוו הרקדנים שיעורי סטפס עם סטיבן ועם מיכל, שעורי תיפוף גוף עם חברים ממיומנה ואף שיעורי קפוארה ויוגה. כמו כן התקיימו הופעות בירושלים ובת"א.

  ההתאהבות ברקדן החושני והאנרגטי הייתה מיידית, סטיבן זכה לפרגון מצד כל קהילת הסטפס ולתשואות סוחפות מצד הקהל הישראלי, ובעקבות הגעגועים, מצדנו ומצדו,  הדרישה להמשך הביאה להגעתו שוב באפריל 2007.

  הפעם יתרכזו השיעורים באזור תל אביב, והדגש הוא על חגיגה משכרת חושים.

  בנוסף לסדנאות של הארפר תינתן חשיפה גם למורים ישראלים, וישולבו גם סגנונות מחול שונים כגון סלסה, תיפוף גוף ועוד, כך שלא רק רקדני הסטפס מוזמנים לחגיגה. שלושת ימי הסדנאות יינעלו במופע/מסיבה לטינית לוהטת בתיאטרון "תמונע" שאליה מוזמן הקהל הרחב, יחד עם רקדנים ומתופפים אורחים, לא כדאי להפסיד!!!!

   

   

  סטיבן הארפר:

   

  בעשרים השנים האחרונות ביסס סטיבן הארפר את מעמדו ברחבי העולם ולימד מעל 75 סדנאות בפסטיבלי מוסיקה ומחול ברחבי אמריקה וארופה. בין השאר בפסטיבל ניו יורק, פסטיבל המחול ההולנדי המלכותי, פסטיבל הג'אז היוקרתי במונטריי ועוד.

  סטיבן, הנו בעל אזרחות אמריקאית אשר גדל והתחנך באירופה וחי כיום בברזיל, שם הוא מוכר ככוח המוביל של אמנות הסטפס של קהילת הסטפס המקומית.

   

  סגנונו הוא תוצאה מוצלחת של עברו חובק העולם וניסיונו המקצועי העשיר בתחומי מחול נוספים כמו מחול מודרני, ג'אז ותיאטרון מחול. דרך יצירתו כרקדן, מורה, מפיק או סופר – סטיבן מקדיש עצמו לקדם את אמנות הסטפס וגילוי אופקים חדשים בתחום מרתק זה.

   

  סטיבן מוביל להקת סטפס בברזיל לאחר שזכה למימון מטעם העיר ריו דה ז'נרו, וכמו כן מוביל קו מיוחד על שמו עבור חברת בגדי הריקוד המובילה בעולם – "קפיזיו" , שהוציאה לשוק את "אוסף נעלי הסטפס של סטיבן הארפר".

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד