מוסיקה

  Unsoundable + Carsitters

  רוק'נרול

   

   the unsoundable הרכב POWER ROCK שהוקם על ידי טכנאי סאונד, הלהקה מושפעת מלהקות כמו RAGE AGAINST THE MACHINE ו- RED HOT CHILLY PEPERS.

  ליאור מלח- שירה וחצוצרה,  גיל מנדל– גיטרות, שירה, איתי פרל- גיטרות, שירה, יניב קדוש – בס, אילן רבי– תופים.

  לכתבה של nrg מיום 27/02/08  לחץ כאן

  the carsitters  - לאתר של הלהקה לחץ כאן

   

  האם ה-unsoundable יחממו את היהודים? לחץ כאן

    http://www.myspace.com/unsoundable

   קליפ - Give peace a chance

  "סוני מיוזיק" מתעניינת בלהקה ישראלית אנונימית

            

   איך הכל התחיל?

  בקיץ 2000 החלטנו אילן רבי, ליאור מלח, איתי פרל ויונתן פרץ להקים את "הרכב הבית" שלמגמת הסאונד של בית ספר רימון. מטרת הקמת ההרכב היתה Pure Fun והרבה רוקנ'רול.

  השם Unsoundable נגזר משילוב בין "Sound" (שמה של המגמה שבה למדנו)ל"אנסמבל" (מילת מפתח בז'רגון כל ההרכבים המוסיקליים של בית הספר).

  המפגש הראשון שלנו התקיים בחדר 12 של בית הספר, כאשר כולנו מצוידים בכלי נגינה ואטמי אוזניים, פתחנו את הווליום של המגברים הכי חזק שאפשר והתחלנו להתחרע, נהנים מכל רגע. בסיום החזרה המגניבה ההיא סיכמנו שנפגש בשנית אך איך לא? - יצאנו "לפגרה".

  יום אחד ראינו מודעה על לוח המודעות של בית הספר שמזמינה הרכבים מקוריים להופיע עם שניים-שלושה שירים.

  מבלי שהיו לנו בכלל שירים, שלא לדבר על שירים מקוריים - החלטנו להשתתף.

  לשם כך קיימנו חזרה אחת ויחידה, במהלכה ביצענו שיר שאיתי כתב ("טכנאים"), שיר שליאור כתב (בשם "אזי אופנוע"), אילתרנו פתיחה להופעה ובנוסף ביצענו קאוור של הנדריקס.

  במהלך אותה הופעה מיתולוגית ראשונה של ה-Unsoundable שרר בלגן וחוסר תיאום אבל היה שם כיף חיים ואנרגיה לא נורמאלית שסחפה את הקהל ואותנו לחווית רוק'נרול אדירה. מופתעים מההצלחה והתגובות, הבנו שחייבים להמשיך, אך מכל הדיבורים והרצון הטוב יצאנו לפגרה נוספת (בעודנו מאבדים את יונתן). כששוב הופיעה על הלוח מודעה המזמינה הרכבים מקוריים תוצרת בית הספר להשתתף בתחרות רשמית חיפשנו את הבסיסט השני וכך הגיע זאביק.

  לכבוד התחרות כתבנו את השיר "בשם אלוהים", עשינו חזרות (הפעם ברצינות) הגענו לשלב הגמר בתחרות, ובסופה זכינו במקום השני.

  במשך אותה שנה הופענו במסגרות וערבי מוסיקה שונים של בית הספר. עד מהרה צברנו פופולריות הן בקרב הסטודנטים, הן בקרב המורים ואפילו מנהל בית הספר, עמיקם קימלמן, הפך להיות גרופי של ההרכב.

   מה שהתחיל בין כתלי חדרי החזרות פרץ והתגלגל תוך פחות משנה החוצה והפך להרבה רוקנ'רול ולהרבה Fun. באותה שנה לרגל שיר חדש שכתב ליאור ("הבלדה") הזמנו את גיל מנדל להתארח, ראינו כי טוב וציוותנו אותו כחלק בלתי נפרד של ההרכב.

   ההרכב קיים כבר חמש שנים שבמהלכן לא יאומן אבל החלפנו 8 בסיסטים!. האחרון שהצטרף להרכב הוא גיל מלמוד והוא צמוד אלינו כבר שנתיים...אולי זה סוף סוף אות משמים?!

   במהלך שנות פעילותנו הופענו בכל רחבי הארץ וכך צבר ה-Unsoundable ניסיון רב בהופעות.החומרים של ה-Unsoundable כוללים שירים מקוריים באנגלית ובעברית וכן מספר קאוורים, כאשר הבולט ביניהם הוא “Give peace a Chance”. על פי בקשתו של אבישי מתיה (מפיק) עיבדנו את השיר האגדי של ג'ון לנון לרגל ארועי יום הזיכרון האלטרנטיבי. התגובות לעיבוד היו נלהבות ובעקבות זאת החלטנו לשלוח דיסק לחברת Sony Music הבינלאומית (בעלת זכויות היוצרים של השירים של ג'ון לנון) ולשמחתנו קיבלנו מהם את זכויות הביצוע לגירסתנו.בקרוב ייצא הסינגל והקליפ.

   

   

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד