מוסיקה

  פסטיבל אולטרה סאונד 2006

  פסטיבל אולטרה סאונד 2006

  29-30             בדצמבר.

   

  ניהול אמנותי – בועז כהן

  פסטיבל אולטרה סאונד מפגיש יוצרים והרכבים מוסיקליים אלטרנטיביים היוצרים מוסיקה בין תחומית מתוך דיאלוג עם טכנולוגיות חדשות.

  תפיסת העולם של פסטיבל אולטרה סאונד היא לפתוח שערים אל צלילים אחרים, סולמות חדשים, ביטוי מוזיקלי אחר. הפסטיבל מהווה הזדמנות לבדוק את מקומו של המוסיקאי כיוצר בתקופה של מלחמה בין תרבות פופולארית לתרבות השוליים. בין בידור לבין אמנות.  פסטיבל אולטרה סאונד מאפשר חשיפה ליצירה העמוקה, היפה והמיוחדת שעדיין מתקיימת בישראל מחוץ לגבולות המיינסטרים, הרייטינג והפלייליסט.

  הפסטיבל חולק השנה לשניים: "אולטרה סאונד - נשים" ו"אולטרה סאונד - גברים". יסמין אבן, שני קדר והדס דגול בערב הראשון. רועי ירקוני, כפיר שתיוי ודויד פרץ בערב השני.

   

   

   

  יום שישי 29.12 בשעה 22:30

  יסמין אבן

  יסמין אבן,  קלידנית להקת "הקליק", מוזיקאית ייחודית, זמרת בעלת קול יוצא דופן ויוצרת רב-תחומית, תפתח את פסטיבל אולטרה סאונד 2006 במופע אלקטרוניקה עדינה בעל ניחוח קברטי עם שירים משני אלבומי הסולו שלה, "מלאכים בשמי חולון" (2002) ו"רסיסים" (2006).

  יסמין אבן  -  סינתיסייזרים ושירה, יובל מסנר -  צ'לו, חיים רחמני  -  כלים אקזוטיים.

   

  שני קדר

  שני קדר, בת 24, מעצבת גרפית, יוצרת אישית חובבת אלטרנטיב, מוזיקאית שוחרת סלואו קור, שוגייזינג ופולק, הוציאה השנה את אלבום הבכורה שלה.  במופע הבכורה שלה בפסטיבל אולטרה סאונד היא תנגן בגיטרות, תשיר ותארח לצדה את האמן הירושלמי מורפלקסיס (בנימין אסתרליס), אמן מולטימדיה, בוגר בית הספר לתאטרון חזותי ומוזיקאי אלקטרוני, שילווה אותה בקלידים וסמפלר. 

  שני קדר – גיטרות, שירה.   מורפלקסיס – קלידים, סמפלר, מחשב

   

  הדס דגול

  הדס דגול, בת 22, יוצרת, גיטריסטית, נעה על קווי הגבול שבין ז'אנרים שונים. תגיש בפסטיבל אולטרה סאונד מופע מיוחד שמבוסס על אלבום הבכורה שלה,  "סרט אילם", שייצא בשנה הבאה בחברת התקליטים של "התו השמיני". מופע אקוסטי-וירטואוזי, רווי בשירים המתעסקים באוכל, מיניות, ומהות הנשיות.

  הדס דגול - גיטרה ושירה ארז מונק – כלי הקשה, שלמה עוז – גיטרות.

  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד