מוסיקה

  בין מלחמה אהבה ותשוקה

  מופעים קרובים:
  03/12/2019שלישי22:0070/80 ₪ במכירה מוקדמת

  פתיחת דלתות   21:30

  תחילת מופע עד 22:15

   

   

  מופע אישי קסום ומיוחד עם הרבה תובנות אישיות בתקופה אישית שהיא מלחמה אך גם תקווה גדולה ואהבה למוסיקה ולשירה. מופע אקוסטי עם שלושה נגנים מקצועיים.


  במופע דני ישלב עם קולו המיוחד שמזכיר לנו את הקולות הגדולים של פעם, משיריהם של אלביס ,טום ג'ונס ,אינגלברט הומפרדינק, מט מונרו ,פרנק סינטרה ,אנדי וויליאמס וכו'...וגם נגיעות קלות במחזות זמר.

  מגיל צעיר במקביל למשבר לא פשוט התאהב דני במוסיקה ובשירה שהיוו קרן אור בחייו בתקופות לא פשוטות. בגיל 19 החל ללמוד שיעורי פיתוח קול באופן פרטי ושחרר בגיל 23 סינגל עם כמה חברה.

  בשנת 1986 הצטרף ללהקת האירועים המיתולוגית "השגרירים" ובמקביל קיבל הצעה רצינית ממנהלת מחלקה קולית באקדמיה להיכנס ללימודים באקדמיה כטנור. נסיבות חיים שונות הסיטו אותו מכיוונים מסוימים.

  ב 1994 הצטרף ללהקת האירועים "מנהטן" וכמה שנים לאחר ניסה ביכולות עצמו אפשרויות שונות, ושוב משתנים שונים ונסיבות חיים סוערות הובילו אותו לכיוונים שונים.

  דני מתאפיין בקול גדול עוצמתי אך יחד עם זאת רך ומרגש, מנעד גדול ווירטואוזיות עם בנגיעה בסגנונות שונים. יכולות ווקאליות שמזכירות לנו את גדולי הזמרים של פעם. ב 2013 הקליט שיר מקורי נוסף שנכתב מסביב לסיפור חייו crying for love

  מופע זה הוא חלק מדרך חדשה במקביל לאתגרים הלא פשוטים שעומדים בפניו.

  במופע דני יספר קצת על תובנות חיים במיוחד מתקופות אחרונות ויבצע שירים גדולים מהחיים של גדולי זמרי העולם כגון: אלביס פרסלי, אנדי וויליאמס, מט מונרו, אינגלברט הומפרדינק, החיפושיות וכו...וקצת נגיעה במחזות זמר.  שירה: דני דוביסקי // קלידים: עשור אלקיים // גיטרות: אריק פולקובסקי // סקסופון: גיא נחמיאס // בס : תומר שר תופים: גיל אידן

  בין מלחמה אהבה ותשוקה- דני בודיסקי
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד