מוסיקה

  אסתרס קאבארעט

  מופעים קרובים:
  14/06/2019שישי13:0070 ₪

  פתיחת דלתות 12:30

  תחילת מופע   13:00

   "אסתּרס קאַבאַרעט" מציג:

  נישט געשטויגן, נישט געפֿלויגן

  משיח אחר כך

   

  קברט יידיש בליווי כתוביות בעברית*

   

  כדי לעוף, כידוע, צריך ליפול חופשי ולפספס את הרצפה. אותו הדבר בדיוק עם המשיח. מחכים, בטח שמחכים, אבל כשהוא מגיע, אללה יוסטור! אצלנו בקברט לא יהיה משיח אחד, כולם יהיו שם, משיחי שקר, אפילו "חמורו של" הבטיח לבוא. ולשנה הבאה, כמו שאומרים, ביידישלנד הבנויה!

   

  בימוי, הפקה והנחיה: אסתי ניסים // כתיבה: יעד בירן // ניהול מוסיקלי, עיבודים וקלידים: אורן סלע // ליווי ספרותי: בני מר // עורכת טקסט: ויקי שיפריס // תרגום והפעלת כתוביות: דניאלה מאואר // איפור: נטע שמואלי // עוזרת הפקה: עדי גורל

   

  * "אסתרס קאַבאַרעט" נולד בבית שלום עליכם ומתקיים בחסותו.

   

   

  "אסתרס קאַבאַרעט"*  מציג:

  ווילדע חיות

  כולנו, כן, כולנו, רקמה אנושית אחת חיה, טורפים ונטרפים, שולטים ונשלטים, אנדרדוגים והולכים בעדר. תפתחו טוב את העיניים, כי עוד מעט תעבור פה שרשרת זהב: כלב וסוסה, אינדיק וכבשה. קרנבל החיות של "אסתרס קאַבאַרעט" עולה על הבמה ביללה פרועה. תסתכלו עליהם ותראו אותנו. (כתוביות בעברית)

   

  משתתפים: יובל אורן, רון זילברשטיין, רות לוין, לב לוין, אסתי ניסים, יוסי רחמני, ויקי שיפריס // בימוי, הפקה והנחיה: אסתי ניסים // כתיבה: יעד בירן // ניהול מוסיקלי, עיבודים וקלידים: אורן סלע // צ'לו: אביגיל ארד // כלי נשיפה: עופר פלד // ליווי ספרותי: גלי דרוקר בר-עם, בני מר// עורכת טקסט: ויקי שיפריס // עיצוב במה ותלבושות: דלית ענבר // ייעוץ מוסיקלי: מיכאל לוקין // תרגום והפעלת כתוביות: דניאלה מאואר // עוזרת הפקה: עדי גורל

   

  * "אסתרס קאַבאַרעט" - מופע קברט שכולו יידיש כאן ועכשיו –

  נולד בבית שלום עליכם ומתקיים בחסותו.

  התקיים ביום שישי, ה- 12/04/2019

  אסתרס קברעט מציגים:

  סחורה איז די בעסטע תורה "הכל למכירה"

  תעזבו יידיש. תלמדו מנהל עסקים! הרי התורה הטובה ביותר היא סחורה. הכסף מסובב את העולם, ואנחנו ב"אסתרס קאבארעט" מסתובבים איתו. הכל למכירה! רק היום! מנדלי מוכר את היידיש בזיל הזול, שיילוק מוכר ליטרות בשר, הכלה של מירל'ה אפרת מוכרת את הכבוד של חמותה, ואפילו אברהם אבינו מתפתה לעסקות נדל"ן מפוקפקות. קנו כרטיסים לפני שהמחירים יעלו! (כתוביות בעברית+ מע"מ) .

  אסתרס קאבארעט- מופע קברט שכולו יידיש כאן ועכשיו- נולד בבית שלום עליכם ומתקיים בחסותו.

   

  התקיים ביום שישי, ה- 25/01/2019

  נישט געשטויגן, נישט געפֿלויגן
  ווילדע חיות
  סחורה איז די בעסטע
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד