מוסיקה

  Yoav&The Doves

  מופעים קרובים:
  05/11/2018שני22:0040 ₪

  פתיחת דלתות 21:30

  תחילת מופע עד 22:15

   

  ניתן לחנות גם בחניון אחוזת החוף ברח' רבניצקי 6, הסמוך לתיאטרון

  Yoav & The Doves הוא אלבומו ה-2 של יואב שלומוב (ניו יורק-תל-אביב) שיצא לאור השנה. 

  יואב הוא גיטריסט ומלחין ג'אז מקורי, מפיק היפהופ וכותב מילים. מלבד השפעות הג'אז באלבום ניתן לשמוע בלחניו השפעות של היפהופ, מוסיקה אפריקאית וערבית, אביתר בנאי, יוני רכטר וProgressive Rock.

  באלבומו הראשון של יואב; "Yo_Av" משנת 2015 שהקליט בגיל 19 בזמן שחי ופעל בסצנת הג׳אז בניו יורק, ניתן לשמוע בשיריו השפעות של מוסיקה ישראלית משנות ה70 ועד הכבש הששה עשר ואביתר בנאי בשנות ה90. יחד עם השפעות הג'אז מוסיקה שחורה והתבלין הניו יורקי. האלבום הוקלט עם נגנים מהשורה הראשונה בארץ, שבווירטואוזיות וברגישות לקחו את המוסיקה של יואב למחוזות פרועים של אלתור, תוך שמירה על גרוב בלתי פוסק.

  באלבומו השני יואב התקרב עוד יותר אל עבר השילוב בין היפ הופ וג׳אז. וכחלק מהתנועה העולמית שמחברת יותר ויותר בין שני הסגנונות הללו, אשר הגיעו מאותו מקום. האלבום משתמש בהרמוניות המורכבות של הג׳אז ובגרוב המרקיד של ההיפ הופ. כאלבום אקטואלי ופוליטי, האלבום גם מתייחס לסוגיות עכשוויות בישראל ובארצות הברית. 

  בנוסף באלבום החדש; שלושת שירי היפהופ איכותי אותם יואב הפיק והלחין ובהם שר הראפר הישראלי/אמריקאי גודל פירס ושיר בעברית עם מילים ולחן של יואב בהם מתארח בשירה ובפסנתר תומר בר.

  שירה: גודל פירס // גיטרה, הלחנה, מילים, שירה והפקה: יואב שלומוב // פסנתר: גדי שטרן // סקסופון טנור: יונתן כהן // בס: רון גבריאלי // תופים: רועי ראמי

  אורח מיוחד: פסנתר: עדי רנרט

   

  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד