מוסיקה

  ארז דסקל באלבום חדש "חול"

  מופעים קרובים:
  15/08/2018רביעי22:0040/50 ₪ במכירה מוקדמת

  פתיחת דלתות   21:30

  תחילת מופע עד 22:15

  האלבום החדש והשני במספר של ארז דסקל מציג אמירה נוקבת על החברה שאנו חיים בה - הישראלית בפרט והאנושית בכלל - אך גם מלאת הבנה, חמלה ואהבה.

  דסקל הוא בוגר המחאה החברתית של 2011, פעיל חברתי ומחנך, וחלק ממקימי הקואופרטיב הטבעוני "הבר-קיימא" בתל אביב.

  מזה שנה וחצי חי בקרוון שבנה במו ידיו, חוסך שכר דירה ומאתגר את עצמו ואת סגנון החיים המיינסטרימי, מופיע ברחובות, בבתים של אנשים ואפילו במקומות שאולי שמעתם עליהם.

   

  בקיץ 2018 ייצא דסקל למסע השקה לאלבום החדש, ובסופו הופעת השקה חגיגית שתכלול שמונה נגנים (!). המסע יתועד לכדי סרט דוקומנטרי, שילכוד את חווית המגורים בקרוון וחודש שלם של הופעות בדרכים. סיבוב ההשקה מתוכנן לעבור בכל חלקי הארץ, לאורכה ולרוחבה.

   

  ארז דסקל הוא טרובדור עברי, מוסיקאי, אמן מילים ושחקן. הוא משחרר בקרוב את אלבומו השני "חול" בהפקה עצמאית - המשך ישיר של היצירה האישית והפוליטית של ארז - אך מנקודת מבט בוגרת ומפוקחת יותר.

   

  גיטרה ושירה: ארז דסקל I גיטרה וקולות: נמרוד גלבוע I קלידים וקולות: סיון דהן I בס וקולות: אדם מילינר I תופים: אמיר פנחסי I ויולה: דניאל תנחלסון I טרומבון: רון זילברשטיין   

  “משורר עם וטרובדור לא מסורתי. ארז לוקח את יחסי האהבה-שנאה שיש לנו עם עצמנו כחברה, ומוציא מהם המנוני מחאה מתובלים בהומור ובלעג אישי. דסקל לא מפחד לגעת בכל מה שכואב, והוא פורש הכל על מצע של לחני פולק-רוק נעימים”  - איתמר ברנשטיין, הקצה

   

  ארז דסקל באלבום חדש "חול"
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד