מוסיקה

  אוריגמי - תמר גלעדי

  מופעים קרובים:
  27/06/2018רביעי22:0070 ₪

  פתיחת דלתות    21:30

  תחילת מופע עד  22:15

   

  הזמרת והיוצרת תמר גלעדי, עם מופע חדש לכבוד אלבומה השישי, "אוריגמי", תארח את ענת עצמון וז'וקה פרפיניאן.

   

  במופע ובאלבומה השישי מספרת תמר על עולמה כאישה יוצרת בישראל של 2018.

   המופע והאלבום, מתאפיינים בצליל חם, בשל ואינטימי, באווירה פולקית מהורהרת עם שירים ליריים ופיוטיים המזמינים את המאזינים בעדינות להתחבר אליהם באופן אותנטי ומיידי.

  על העיבודים וההפקה תמר והמוסיקאי איציק יונה.

  עוד במופע שירים מכל אלבומיה הקודמים (האהבה מתה, גן חורפי, ביאטריס, הדרך הביתה, ועוד).

  עם תמר על הבמה מוסיקאים נפלאים, שותפה לאלבום, איציק יונה, בגיטרות וקולות וספי עספורי בעוד וכינור.             

  תמר גלעדי פרצה לתודעה בשנת 2000 בעקבות הצלחת שיר הנושא של אלבום הבכורה שלה "האהבה מתה", שכתב והלחין המוסיקאי המוערך אריאל הורוביץ, בנה של נעמי שמר ז"ל, ושותפה לחיים של תמר. השיר זכה בפרס "שיר השנה של אקו"ם" ובהשמעות רבות.

  מאז הוציאה תמר עוד ארבעה  אלבומים : "גן חורפי" ב – 2003, "סוג של ורוד" ב- 2008 – אלבום ייחודי בו הלחינה תמר את מילותיה של הסופרת המוערכת לאה איני. ב2011 הוקלט אלבומה הרביעי "בלוז לנעמי - תמר גלעדי שרה נעמי שמר", שהחל כמופע עם עיבודים מיוחדים לשירי נעמי שמר עם מוזיקאי ג'אז, אותו הפיקה תמר עם שותפה לפרויקט, המוסיקאי רמי הראל. המופע זוכה להצלחה בארץ ובחו"ל ותמר מופיעה איתו מאז ועד היום ב2015 יצא אלבומה החמישי של תמר, ה"הדרך הביתה", אשר את כל שיריו כתבה והלחינה בעצמה. את האלבום הפיק המוזיקאי יוסי מזרחי.

  הקול וסגנון ההגשה המיוחדים של תמר, הובילו אמנים רבים מז'אנרים שונים במוזיקה הישראלית לשתף איתה פעולה, ביניהם: חוה אלברשטין, שם טוב לוי, מתי כספי, לאה שבת, ג'וזי כץ, גידי גוב, ארקדי דוכין, חמי רודנר ועוד.

   

  אורחים מיוחדים: ענת עצמון ואת ז'וקה פרפיניאן  אוריגמי - תמר גלעדי
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד