מוסיקה

  מיכל שפירא שרה ומספרת איימי ווינהאוס

  מופעים קרובים:
  11/05/2018שישי21:3070/80 ₪

  פתיחת דלתות    21:30

  תחילת מופע עד  22:15

  מיכל שפירא ידועה כאחת הזמרות הכי מעניינות וצבעוניות בארץ, יכולותיה המשחקיות כבוגרת בית הספר "ניסן נתיב" המשולבות עם יכולותיה הווקאליות, מייצרות פרפורמנס תיטראלי\ קברטי, איכותי ונועז.

  כבר שנים שמיכל שפירא משתפת פעולה עם מיטב היוצרים בארץ וכן השתתפה בפרויקטים רבים, מגוונים ומעניינים- היא שיתפה פעולה עם נקמת הטרקטור, הקליטה אלבום עם ההרכב הבין לאומי- אופנהיים, הופיעה כזמרת ליווי של אייל גולן וכן עבדה עם צביקה פיק, בשנת 2011 התפרסמה מיכל שפירא בזכות הדואט המרגש - "מה זה עצוב (רחמים)" אותו בצעה עם בן

  זוגה דאז אורי סלונים ז"ל.

  בימים אלו מקליטה מיכל את אלבומה הראשון. הסינגלים הראשונים מתוך אלבום הבכורה- "אלוהים הוא אישה" ו "אהבה" יצאו בימים אלו והתקבלו בהתלהבות גדולה.

  בשנים האחרונות החלה מיכל לבצע שירים של איימי ווינהאוס בהופעותיה, מה שהתחיל כביצועים מיוחדים ומקוריים לשיריה של ווינהאוס שיצאו מתוך אהבה גדולה לאיימי והזדהות עמה, הפך מהר מאוד למופע שלם. מיכל שפירא אף השתתפה במופע ההוקרה שעשו לכבוד איימי ווינהאוס בתיאטרון הבימה.

  כאשר הגיעה פניה מבית התפוצות בעקבות תערוכה על איימי ויינהאוס שהגיעה לארץ ונערכה שם, נולדה ההופעה הראשונה ועלתה בדצמבר 2014 , ומאז המופע עלה שם עוד 5 פעמים בזמן התערוכה של איימי בעקבות הצלחת המופע הראשון.

  האהבה וההזדהות הגדולה שיש למיכל שפירא עם איימי ווינהאוס הביאו אותה לחקור את הדמות הזו ולגלות את הסיפורים שמאחורי השירים, אותם משתפת מיכל במהלך המופע. כמו כן מבוצעים במופע ביצועים נדירים של שירים פחות מוכרים של איימי ווינהאוס, שנמצאו הודות למחקרה של מיכל.

   

  פסנתר: תמיר לייבוביץ

  מיכל שפירא שרה ומספרת איימי ווינהאוס
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד