מוסיקה

  אלי מגן

  מופעים קרובים:
  23/02/2018שישי21:3080 ₪
   פתיחת דלתות   21:30
   תחילת מופע עד 22:15

  "איש העולם הבא"

  אלי מגן, מחלוצי נגני הקונטרבס בישראל וזמר בעל קול קטיפה המלווה את חיינו בענווה מתחילת שנות ה-70, החל את הקריירה שלו בלהקת הנח"ל, היה חבר בהרכבים פורצי הדרך: "כף התקווה הטובה", "אחרית הימים", "החלונות הגבוהים" ולקח חלק בתכניות טלוויזיה שונות כדוגמת "ראש כרוב". במהלך השנים הוציא אלבומי סולו מוערכים והשתתף כנגן בהופעות ובאלבומים של מיטב האמנים. רבים מהשירים שביצע הפכו לנכסי צאן ברזל במוסיקה הישראלית, כמו: "יליד הארץ","עד סוף הקיץ", "העץ הוא גבוה", "בלדה לעוזב קיבוץ", "לזכור" ועוד רבים וטובים. בשלב מסוים החליט להתעמק בלימודי מוסיקה קלאסית וג'אז וטס לניו יורק, שם למד וניגן מוסיקה מכל הסוגים תוך התמקדות במוסיקה האהובה עליו – הג'אז. ב-1983 שב ארצה והצטרף לתזמורת הפילהרמונית הישראלית כנגן קונטרבס, במקביל להיותו נגן ג'אז מוביל בארץ.

  כעת, אחרי 32 שנה, עם פרישתו מהפילהרמונית, הוא חוזר אלינו במלוא המרץ כיוצר, מלחין, נגן וזמר. באלבום שהוציא לפני כשלוש שנים מוצגים שיריו המוכרים והאהובים, לצד שירים שמעולם לא ראו אור באופן מסחרי וחמישה שירים חדשים! בין השירים החדשים שהופקו ע"י עדי רנרט גם השיר שכתב והלחין מגן "איש העולם הבא"  ו“זה רק געגוע“ של שלום חנוך שיצאו כסינגלים לרדיו. שיר חדש נוסף הוא "יש תפילה" שהולחן ע"י מגן למילותיו של אהוד מנור.   לצד השירים החדשים מופיעים שירים מתקופות שונות בחייו של מגן, המשקפים שנות עשייה מוסיקלית איכותית; ביניהם שיתופי פעולה עם שלומי שבן, יוני רכטר ושלום חנוך.
  אלבום חדש משיריו של המשורר מירון ח. איזקסון ובשיתוף פעולה עם המלחין והמעבד מישה סגל יוצא בימים אלה לעולם ויושק בפסטיבל הפסנתר הקרוב.  

    קונטרה בס ושירה: אלי מגן I פסנתר ,עיבודים והפקה מוסיקלית: עדי רנרט I גיטרות: יונתן אלבלק I תופים: רון אלמוג


  "ההופעה הכי טובה בפסטיבל הפסנתר" – בן שלו, הארץ

   

   

  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד