מוסיקה

  עידו מוסרי

   מופע השקה חגיגי לאלבום הבכורה "משחקי פחד"

  עידו מוסרי מוכר לציבור הרחב בעיקר כשחקן מוערך, אך למעשה הוא פועל כבר שנים רבות כזמר ויוצר מקורי, ומופיע עם שיריו במועדונים שונים בת"א, כשהוא מלווה את עצמו בפסנתר ולאחרונה גם עם הרכב נגנים חשמלי. על אלבום הבכורה שלו עידו עבד בארבע השנים האחרונות בשיתוף מלא עם המעבד והמפיק המוסיקלי משה לוי. באלבום 12 שירים שעידו כתב והלחין.

  שיריו ניחנים ברגישות ובאמירה מקורית ואישית על חייו בת"א, דרך סיפור אישי של אהבה גדולה ופרידה כואבת. השירים, שהולחנו ברובם על פסנתר ונשאו במקור אופי מעט תיאטרלי, עברו תהליך מרתק של עיבודים והפקה מוסיקלית מעולם הרוק האורבני.

  מתוך האלבום יצאו הסינגלים: "הודעות", "הנפילה הגדולה"  ו"מחשבות על בית".

  במופע ההשקה המיוחד יתארחו: משה לוי, נינט טייב, כהן @ מושון, תמר אייזנמן, בעז בנאי ויונתן כנען.

   

  ההרכב:  

  עידו מוסרי – פסנתר חשמלי ושירה, ליאור פרלה – גיטרה, דן אקרט – בס, אביב כהן השני – תופים.

   

  מתוך הביקורות:  

  "הצלילים נעימים, חמים, הליווי הפולק אקוסטי והעיבוד חפים מיומרות אל סטיוארט מקומי. פעם שנייה – מזמזמים ומצטרפים", יוסי חרסונסקי.

  "מתברר שעידו מוסרי הוא לא רק שחקן טוב, אלא גם זמר-יוצר מסקרן... המפיק המוסיקלי משה לוי עיבד את היצירה באופן יוצא מן הכלל... ההפקה המוסיקלית מצוינת... מוסרי יודע להכניס רגש בכתיבה ובשירה...", ישי ויסמן, פנאי פלוס.

  " דומה שהפסנתר הוא הכלי הטבעי שלו וביחד הם מהווים ישות אקספרסיבית מעניינת ואף מפתיעה", עמוס אורן, הבמה.

  "מוסרי מלא בכריזמה, כן, וכיף לשמוע אותו...נראה שכל המעבר הזה לעמדת הזמר היוצר בא לו בקלות ובטבעיות... לבחור הצעיר הזה יש את זה. הוא קלידן מצוין, שר מצוין וכותב מעניין...", פורום מוזיקה ישראלית, YNET

   

   

   

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד