מוסיקה

  סיפורים במונו - מאור כהן ופיטר רוט


  עם 17 מופעים בלתי נשכחים מאחוריה, הסדרה הפופולרית "סיפורים במונו", ממשיכה לארח מידי חודש אמן בולט לסשן אינטראקטיבי ושיחה עם הקהל, בגובה העיניים.

  המופע ה-18 בסדרה יארח את המוזיקאים הוותיקים מאור כהן ופיטר רוט.


  מאור כהן

  "ילד הפלא של הרוק הישראלי", הוא מוזיקאי, יוצר, זמר ושחקן ישראלי. מאחוריו 20 שנים של פעילות מוזיקלית: היה סולנה של להקה הרוק המיתולגית "זקני צפת", ופעל עם הרכבים כמו "הבליינים", "צמד ראות", "הזבובים", "ישראלים/פעולה/סקס" ועוד. כהן הוציא שני תקליטי סולו ("טוב לנו יחד" מ- 99' ואלבום משירי בודלר בשם "פרחי הרוע" מ- 05') ומאחוריו למעלה מעשרה אלבומים עם שלל הפרויקטים בהם השתתף. כהן עבד הקליט והופיע עם מיטב היוצרים הישראלים לדורותיהם.

  פיטר רוט
  זמר, גיטריסט ומפיק מוזיקלי ישראלי. רוט החל את דרכו רבת הפעלים כחבר בלהקה המצליחה "מוניקה סקס". עם השנים היה חבר בהרכבים "הזבובים", "מלכת הפלקט" ועוד. רוט הפיק, הקליט, כתב והופיע עם רבים וטובים כמו אריק איינשטיין (איתו גם הוציא תקליט משותף, "רגעים" מ-06'), יהלי סובול, ירמי קפלן, אביתר בנאי, ברי סחרוף, רמי פורטיס, שלום חנוך, שלמה ארצי ועוד. מאחוריו שני אלבומי סולו ("פיטר רוט" מ-05' ואלבום משירי שמוליק צ'יזיק בשם "שר צ'יזיק" מ- 10') וקרדיט בעשרות אלבומים ישראלים נוספים.

  מה ניתן לצפות ממפגש פסגה שכזה בערב של "סיפורים במונו"? צפוי לנו ערב מלא בנוסטלגיה, משירי "זקני צפת" ו"הזבובים", דרך אלבומי הסולו של מאור ופיטר ועד השירים החדשים שעליהם עובדים ביחד ולחוד בימים אלו. חובבי רוק ישראלי לדורותיו לא ירשו לעצמם להחמיץ מאורע שכזה.

  פתיחת דלתות: 22:30
  תחילת מופע: 23:00

  להאזנה ל"לילה עיר" בביצוע חי מתוך אירוח בתכניתו של קוטנר לחצו כאן
  לצפיה בקליפ לשיר "היא אוהבת" לחצו כאן
  להאזנה לשיר "החוזר" מתוך "מאור כהן שר בודלר" לחצו כאן

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד