מוסיקה

  סיפורים במונו - קרולינה


  מונוקרייב מציגים:

  עם 16 מופעים בלתי נשכחים מאחוריה, הסדרה הפופולרית ממשיכה לארח מידי חודש אמן בולט לסשן אינטראקטיבי ושיחה עם הקהל בגובה העיניים. הפעם תתארח המוסיקאית המוכשרת

  קרולינה, זוכת שני פרסי אקו"ם כמלחינת מוזיקה פופולרית.
  מאחוריה אלבום כסולנית ההרכב Funset, אלבום מצליח מאוד עם הרכבה "הבנות נחמה" (יחד עם דנה עדיני ויעל דקלבאום) ואלבום סולו ראשון מדובר שיצא השנה, "מה אעשה עכשיו?". בנוסף תרמה את קולה למגוון פרויקטים, עבדה והקליטה עם רבים, בין היתר עם סוליקו וקותימאן.

  עכשיו, אחרי כמה שנים של עבודה בלתי פוסקת, בדרך למעלה, מגיעה קרולינה - אחת היוצרות המגוונות הפעילות כיום בנוף המוזיקה הישראלי - לשיחה אישית עם הקהל. ערב שכולו כנות, פנים אל פנים, תוך מענה על כל מה שכנראה לא הספקתם לשאול אותה.

  המיקסטייפ של קרולינה
  לצפייה בקליפ "Smile" לחצו כאן

  פתיחת דלתות: 22:00
  תחילת מופע: 22:30

  על הסדרה:
  במסגרת הסדרה "סיפורים במונו" מתחלפים מידי חודש יוצרים מרכזיים בעולם המוזיקה המקומי והבינלאומי. הקונספט ומהותו שמים דגש על קשר בלתי אמצעי של האמן עם מעגל הקהל הקרוב והאוהד ביותר שלו. מופעים אלו מתקיימים במתכונת "שירים וסיפורים" – שיחה עם הקהל, סשן שאלות ותשובות וביצועים אקוסטיים של מבחר שירים. האמן יתייחס לשאלות שיופנו אליו במהלך המופע ו/או יישלחו אליו מראש, ויעמוד על הסיפורים שמאחורי השירים, תהליך היצירה, סיפורים אישיים ועוד.

  עד כה התארחו בסדרה, במופעים בלתי נשכחים, אמנים מרתקים: גלעד כהנא, ערן צור, יהלי סובול, דניאל סלומון, רונה קינן, חמי רודנר ואסף שריג (חברי איפה הילד), שלומי שבן, מאדהאני, רות דולורס וייס, קורין אלאל, עמיר לב, אסף אבידן, אסף אמדורסקי, נורית גלרון ופוליאנה פרנק. הסדרה מעניקה הזדמנות נדירה להתקרב, לשוחח, לשאול ולקבל תשובות מכמה מהדמויות החשובות במוזיקה של ימינו.

  לינקים:
  http://www.monocrave.com/karolina-he.php

  לצפיה בקליפ "אף אחד לא בא לי" לחצו כאן
  לצפיה בקליפ "צר לי צ'רלי" לחצו כאן
  myspace

  צילום: עמית ישראלי (הגדל)
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד