מוסיקה

  Carlie Fairburn Band


  סיפור חיים כמו של קרלי, לא שומעים בכל יום. זה לקוח מספרי האגדות!
  קרלי החלה את חייה המקצועיים כמורה בתיכון באוסטרליה, ותוך כדי לימוד היא שילבה את המוזיקה שבערה בה תמיד. במשך 8 שנות כהונתה כמורה, נסעה וחזרה מהודו לסירוגין, עד שב-2008 היא קמה ועזבה את כל שהכירה ואהבה – חייה כמורה, ביתה הקטן בביירון ביי, חבריה ומשפחתה - ויצאה למסע מסביב לעולם.
  חמושה בגיטרה וחלומות היא החליטה ללכת הפעם עד הסוף, להגשים את חלומה כמוזיקאית, בלי לדעת לאן זה יקח אותה ובלי תאריך חזרה. עוד כשטיילה והופיעה בכל העולם – ניו יורק, פורטוגל, ספרד, מרוקו - היא הרגישה קשר חזק מאד לישראל. משהו קרא לה להגיע לכאן. היא פגשה המוני ישראלים במהלך מסעה בעולם והתחברה אליהם מיידית, כמו גם לשפה העברית.
  ההרגשה והחיבור לארץ לא הניחו לה ואחרי מסע בטורקיה היא הגיעה לארצנו הקטנטונת. וזו הייתה אהבה ממבט ראשון. היא בילתה בארץ כחודשיים, בהם התחילה את מנהגה לשיר ברחובות תל אביב.

  מכאן המשיכה את מסעה להודו, שם גם הקליטה EP קצר בשם – Feathers and String. אבל משהו משך אותה חזרה לכאן, וחצי שנה לאחר מכן היא חזרה לישראל. הפעם היא חזרה הביתה. זה כשנה שהיא חיה ויוצרת בתל אביב - פעם ראשונה בחייה כעירונית אמיתית, וכך נבנה גם המוניטין שלה. היא צברה עוד ועוד קהל ואנשים שראו אותה שרה ברחובות והפיצו את הבשורה מפה לאוזן על "הבחורה ששרה בנחלת בנימין" או "הזמרת משדרות רוטשילד".
  התופעה בדמותה הלכה וגדלה, וקרלי החלה להופיע בכל רחבי הארץ. עם קול מחוספס שחודר ללב, אנרגיות מדהימות, חיוך שובה לב, פתיחות ואישיות כובשת, היא צברה לעצמה קהל תומך ואוהב.
  השירה ברחובות מול קהל אינסופי שבא והולך, הוא המקום בו היא מרגישה הכי משוחררת והכי פתוחה לחשוף את שיריה וסיפוריה. גם כיום, בין ההופעות במועדונים השונים, מקפידה קרלי להופיע בנחלת בינימין וברוטשילד לפחות פעם בשבוע.
  בחודשים האחרונים בנתה לעצמה להקה עם בסיסט (מתן דורמבוס) ומתופף (רני בירנבאום), ויחד הם ה- Carlie Fairburn Band. בימים אלו הקליטו EP קצר עם המפיק המוזיקלי אורי וינוקור, חבר להקת הפאנק-היפ הופ, קולולוש, שבין היתר הפיק יחד עם אסף אבידן את שני האלבומים של אסף אבידן והמוג'וז. האי-פי ישוחרר בקרוב, ובינתיים ממשיכים קרלי ולהקתה לחרוש את הארץ ולצבור מאמינים.

  Myspace
  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד