מוסיקה

  מיטל הוכמן


  אורחים: תומר יוסף ועלמה זהר 

  קבלו את הקול הנשי הבא. בעידן שבו כולם רוצים להיות סינגר-סונגרייטר, מיטל הוכמן היא זמרת-מבצעת מהסוג הישן והטוב, כזו שמייצרת לעצמה זהות ייחודית באיכות ההגשה והביצוע הקולי ובבחירה מדוייקת של חומרים.
  בתום חודשי עבודה ארוכים ביותר באולפן יחד עם אסי איילון וחבורה של כשרונות, יוצא שיר ראשון מאלבומה של מיטל הוכמן, "בנועם". האלבום מפגיש בין כותבים שונים (מבין כותביו נמנים עלמה זהר, תומר יוסף ואחרים) ובין סגנונות מוזיקליים; בין ארץ ישראל היפה של פעם לבין עיבודים השואבים משלל עולמות, בין רוק לפולק עם השפעות אתניות וספרדיות. אלבום בכורה בשל, עמוק ומרגש.
  הוכמן, בת 31, ילידת ירושלים ובוגרת בית הספר למוזיקה "רימון" ובעלת תואר בהוראת מוזיקה ממכללת לוינסקי. למדה פיתוח קול אצל רחל הוכמן במשך 11 שנים, וכיום משמשת כמורה של רבים (ביניהם עלמה זהר).
  " אני שרה מאז שאני זוכרת את עצמי", מספרת מיטל, "החיפוש של גוון קולי ואיכות צליל תמיד העסיק אותי. בילדותי האזנתי לזמרות כמו חווה אלברשטיין, יהודית רביץ, אסתר שמיר ונתנאלה. גדלתי בבית שהיה בו מזרח ומערב, ג'וני קש וזוהר ארגוב. הסגנון המוזיקלי שלי הושפע מאוד מהשילוב הזה".

  ההרכב:
  אורי וינשטוק – קלידים, מחשב וניהול מוסיקלי, יהודה אשש – בס ועוד, גיל שפירא – גיטרה חשמלית, מיכאל אבגיל – תופים, אמיר שרייבר – גיטרות וניהול אישי.

  להאזנה לשיר מתוך אלבום הבכורה "הוא לא ישוב" לחץ כאן
  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד