מוסיקה

  סיפורים במונו - פוליאנה פרנק

  מונוקרייב מציגים:

  "סיפורים במונו" עם פוליאנה פרנק

  עם 14 מופעים בלתי נשכחים מאחוריה, הסדרה הפופולרית "סיפורים במונו" ממשיכה לארח מידי חודש אמן בולט לסשן אינטראקטיבי ושיחה עם הקהל, בגובה העיניים. המופע ה-15 בסדרה יארח את פוליאנה פרנק:

  פוליאנה פרנק היא אחת מאבני הדרך הבולטות במורשת התרבותית והמוזיקלית של ישראל. הלהקה זכתה למעמדה בזכות התכנים הפוליטיים החריפים-סאטיריים והיצירה החלוצית. פועלם בשני העשורים האחרונים נפרש על כמה יבשות ותחומי עיסוק, ארבעה אלבומים בהרכבים משתנים, פרויקט רמיקסים ואוסף של הקלטות נדירות. הרכב הקאלט המיתולוגי יציין הקיץ 20 שנים לצאת האלבום המהפכני "אין לבחור". בנוסף להופעה בבארבי יגיע ההרכב למפגש מיוחד בתיאטרון תמונע, שיכלול מופע אקוסטי עם גרסאות אינטימיות לשירים הזכורים, הצפת זיכרונות, הסיפורים שמאחורי השירים וסשן שאלות ותשובות עם הקהל.

  * פתיחת דלתות: 22:00 ; תחילת מופע: 22:30

  על הסדרה:

  במסגרת הסדרה "סיפורים במונו" מתחלפים מידי חודש יוצרים מרכזיים בעולם המוזיקה המקומי והבינלאומי. הקונספט ומהותו שמים דגש על קשר בלתי אמצעי של האמן עם מעגל הקהל הקרוב והאוהד ביותר שלו. מופעים אלו מתקיימים במתכונת "שירים וסיפורים" – שיחה עם הקהל, סשן שאלות ותשובות וביצועים אקוסטיים של מבחר שירים. האמן יתייחס לשאלות שיופנו אליו במהלך המופע או יישלחו אליו מראש, ויעמוד על הסיפורים שמאחורי השירים, תהליך היצירה, סיפורים אישיים ועוד.

  עד כה התארחו בסדרה, במופעים בלתי נשכחים, אמנים מרתקים: גלעד כהנא, ערן צור, יהלי סובול, דניאל סלומון, רונה קינן, חמי רודנר ואסף שריג (חברי "איפה הילד?"), שלומי שבן, מאדהאני, רות דולורס וייס, קורין אלאל, עמיר לב, אסף אבידן, אסף אמדורסקי ונורית גלרון. הסדרה מעניקה הזדמנות נדירה להתקרב, לשוחח, לשאול ולקבל תשובות מכמה מהדמויות החשובות במוזיקה של ימינו.

  לכתבת וידאו על הסדרה בחדשות ערוץ 2
  לקליפ קטן המעביר קצת מהקסם של הסדרה

  להעברת שאלות ללהקה, טרם המופע (עליהן אולי יענו במהלך המופע):
  sipurim[at]monocrave.com

  צילום: נעמי טליתמן (הגדל)
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד