מוסיקה

  אלי רוזן

                            מופע השקה לאלבום הבכורה "כל המקומות האלה"

  אלי רוזן הוא מוזיקאי-יוצר צעיר בעל נקודת-מבט מרעננת והגשה ייחודית, המוציא בימים אלו את אלבום הבכורה המצופה שלו. האלבום נכתב במהלך שש שנים מחייו של אלי, כשבשנתיים מתוכן חי בפריז. האווירה באלבום הושפעה לא-מעט מהערים בהן הוא נכתב.
  מוזיקלית, אלי מושפע מהרכבים אלטרנטיביים כמו רדיוהד, ביורק והרכבי רוק אלטרנטיבי צרפתיים, אולם הדגש ביצירה שלו נמצא לא פחות על המילים – תחום בו הוא מושפע מיוצרים כצ'רלס בוקובסקי, ריימונד קארבר ויהודה עמיחי.
  בסוף 2008 אלי נכנס להקלטות האלבום בהפקתו המוזיקלית של איתי זנגי ובעזרת הרכב של נגנים מהשורה הראשונה של המוזיקה הישראלית. על עיבודי המיתרים אחראי צח דרורי, שכתב את עיבודי המיתרים באלבום הראשון והשלישי של אביתר בנאי, ואף הפיק מוזיקלית את אלבומו השני; על התופים מנגן לאורך האלבום איסר טננבאום מרוקפור.
  בין שאר המוזיקאים המתארחים באלבום ניתן למצוא את יהוא ירון (שמנגן עם פאניק אנסמבל, רות דולורס וייס ומופיע גם עם חומרים משל עצמו) על קונטרבס, את מרק לזר (רוקפור) על בס חשמלית, את תום קלנר (חבורת אטומיק) את עופר טל (מהתפוחים ורדיו טריפ) בסקרצ'ינג, את יורם חזן (כנסיית השכל) בשירה, ואף את עמיר לב – אחד המוזיקאים האהובים על אלי רוזן – בשירה בקטע אחד.
   
  "כל המקומות האלה" הוא האלבום המלא הראשון שהוקלט באולפני אנובה – האולפנים החדשים שהוקמו על ידי אנובה מיוזיק, חברת התקליטים והניהול בה חתום אלי - והוא יגיע לחנויות התקליטים בתחילת מאי 2009.

  מייספייס

   
   

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד