מוסיקה

  בוסה

  בוסה - עכשיו המופע!
  בעקבות הצלחת אלבום הבכורה, שכלל גרסאות בוסה נובה לשירים ישראליים יפים ואהובים, ההרכב "בוסה" - יעל קראוס, נועה גולנדסקי ומיכאל פרוסט - יוצא במופע חדש המבוסס על שירי האלבום ושירים נוספים.
  פרויקט "בוסה" נחשף לראשונה ברדיו עם גרסאות בוסה נובה ל"כלניות" (שושנה דמארי), "דברים שרציתי לומר" (יהודה פוליקר) ולאחרונה גם "חור בלבנה" (רוקפור). הביצועים הייחודיים עוררו עניין וסקרנות וזכו להשמעות מרובות בתחנות הרדיו והטלוויזיה.

  מתוך הביקורות:

  "יעל קראוס, נועה גולנדסקי (בנות פאניק אנסמבל המופלאות) ומיכאל פרוסט (איש מטרופולין) עושים את זה כל כך נכון ועוד בעברית. קלאסיקות מודרניות כ"חור בלבנה" של רוקפור, "שקיעתה של הזריחה" של פורטיס או "15 דקות" של אמדורסקי מקבלים טיפול מסור ומדויק, מלוטש ונוצץ", משה מזרחי, ידיעות תל-אביב.
  "קשה לומר שההרכב הכה רענן, בוסה, לא עשה כאן עבודה טובה. קלאסיקות כמו "דברים שרציתי לומר", "מדוע לא באת", "כלניות" ו"חור בלבנה" קיבלו מהשלישייה החיננית הזו טיפול מלטף, מרפרף, אוורירי, כזה שבהחלט נותן פרשנות מוסיקלית חדשה ורעננה לשירים הוותיקים", דודו כהן, רייטינג.

  ההרכב:
  יעל קראוס – שירה, נועה גולנדסקי – שירה וכלי הקשה, מיכאל פרוסט – ניהול מוסיקלי וגיטרות, אלון צלניק – תופים וכלי הקשה, אלעד אדר – קלידים ומחשב, יונתן לוי – גיטרה בס, עופר פלד – סקסופון וחליל צד.

  לצפייה בקליפ "כלניות" לחצו כאן

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד