מוסיקה

  יסמין אריאל

  הופעה לקראת אלבום הבכורה "One First Time", שירים מקוריים על טהרת החיבור בין אלקטרוניקה לכלים אקוסטיים, בהשפעות אתניות, ג'אז ורוק.

  יסמין אריאל נולדה בארה''ב לאם ישראלית ממוצא תימני ואב אמריקאי. אמה של יסמין, תשורה, הייתה זמרת מצליחה לאורך יותר מ-20 שנה, בהם עבדה עם ענקי מוסיקה כמו צ'יק קוריאה וסטנלי קלארק. יסמין ספגה השפעות מגוונות מהילדות המוקדמת שכללו מוסיקה אתנית רב תרבותית, ג'אז, נשמה, בלוז, רוק, פולק ועוד...
  בשנות העשרה שלה פיתחה יסמין את יכולותיה המוסיקליות בהופעות, שיעורים פרטיים, ואפילו תיאטרון מוסיקלי. בגיל 17 עלתה יסמין לארץ, בתקופה זו עבדה עם מוסיקאים והרכבים שונים ואף למדה תקופה קצרה ברימון. בגיל 20 חזרה לארה''ב ונכנסה לעבודה מקצועית על אלבום עם הרכב שנקרא ינטרה, האלבום הציג את יסמין כזמרת שגם השתתפה ביצירה .
  לפני כ-3 שנים עלתה יסמין שוב לארץ, התאהבה במוסיקאי – הגיטריסט הישראלי רמי הלפרין -  ויחד החלו לעבוד על חומרים מקוריים. יסמין כותבת את כל הטקסטים והלחנים משותפים. השניים החלו לעבוד עם המפיק המוסיקלי ניר דנן על אלבום הבכורה של יסמין , ובימים אלו נמצאים לקראת סיומו, ולקראת הופעות עם הרכב חי.

  ההרכב:
  רמי הלפרין – גיטרה, ניר דנן – בס, דני כץ – תופים, עידן דויד – קלידים ותכנותים.

  מייספייס

   

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד