מוסיקה

  שירה קרנר

  מופע חדש בין רוק לג'אז

  שירה קרנר, זמרת יוצרת חדשה, יוצאת בימים אלה במופע חדש החושף את שיריה המקוריים לקהל רחב. את שיריה כתבה והלחינה, בשיתוף פעולה עם המוסיקאית והמפיקהאורית גוראל. השתיים הכירו באקדמיה למוסיקה בירושלים והחלו לעבוד יחד על השירים ולגבש הרכב. אורית גוראל, בוגרת המחלקה לקומפוזיציה באקדמיה למוסיקה בירושלים, הלחינה ועיבדה לתזמורות מובילות בארץ וכיהנה כמלחינת הבית של תזמורת סימפונט רעננה.

  השירים אישיים ומרגשים ומושפעים מסגנונות רבים, ביניהם ג'אז ורוק. כתיבת השירים קרובה לשירה פואטית, חלקם הם לחנים חדשים לשירי משוררים ביניהם לאה גולדברג, נתן זך ועוד.

   

  שירה היא בוגרת האקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים במחלקה לג'אז ובחוג לקומפוזיציה וניצוח. החלה את דרכה המוזיקלית בהתמחות בשירת ג'אז ובהמשך עברה לסגנונות שונים של שירה עממית במגוון שפות - שאנסונים בצרפתית, שירים ביידיש, בפורטוגזית, נפוליטנית ואנגלית.

   

  בין המופעים בהם השתתפה - הסינפונייטה הישראלית באר שבע במחווה למלחינים וזמרים ישראלים, סולנית התזמורת העממית של אמיל אייבנדר- אקורדיוניסט מוביל בארץ, הופעות בפסטיבל "צלילים במדבר", בפסטיבל "קולה של המלה", בפסטיבל "אבו-גוש", בתחרות "פסטילדינו" עם התזמורת הסימפונית ירושלים, כשחקנית וזמרת ראשית באופרה "סיפורו של התו סול" מאת המלחין שאול בוסתן ועוד.

   

  שירה היא סולנית בהרכב "השנסוניירים" המבצע את מיטב השנסונים הצרפתיים בשפה הצרפתית. בימים אלה עובדת על אלבום בכורה של שיריה המקוריים עם הפסנתרנית והמעבדת אורית גוראל ונגנים נוספים. 

   

  ההרכב:

  אסף רבי – בס, דניאלה שמר – צ'לו, אורן גלעד – תופים.

  אורית גוראל – פסנתר, עיבודים וניהול מוסיקלי.

   

  מייספייס

   

  הגדל
  לוח מופעיםדלג על לוח מופעים
  עבור לתוכן העמוד