אנטי-שפע 31/3, 21/4

מופעים קרובים:
31/03/2017שישי13:0055 ₪
21/04/2017שישי13:0055 ₪

20% הנחה לגמלאים/סטודנטים/חיילים

הכניסה בהנחה מותנית בהצגת תעודה בלבד

אנטי-שפע

 

אנטי שפע הוא מופע מבוסס נושא. עד היום נבחרו נושאים כגון: כבישים, חיי יומיום, דלתות, מכתבים, סרט אילם, אמא גרמניה, ילדות ועוד.

על הבמה יושב הרכב מוסקלי המונה חמישה נגנים. לכל מופע נכתבים חומרים מקוריים ומוזמנים אורחים רלוונטים לנושא מכל תחומי האומנות. המופע יוצא חוצץ כנגד השטחת האומנות. למשתתפים מוענק יחידת זמן של כ 6 דקות להציג את זוית ראייתם. פעולה חוזרת זו מעשירה את הנושא הנבחר ומציגה אותו לקהל מאופנים שונים. המופע מתוכנן בקפדנות ואין בו מן האלתור. משך המופע הוא 70 דקות ומשולבים בו קטעי וידאו ארט ושירים.

 

מטרתם של מופעי אנטי שפע הנערכים אחת לחודש, הוא להישיר מבט מעמיק בשפע ולהציגו במערומיו. לחשוף באמצעות אמנות הבמה את המיותר, הגנרי, המדומה ולחתור אל המעשה האוטנטי. אנטי שפע מפקיע את עצמו מתחום המיתוס ובכך שב לחיים. ההפקעה נעשית באמצעות הניסיון לחשוף את הרודנות של דפוסי הדיבור ורודנות הרייטינג המתעלת את הדוברים לכדי דמות. בכל מופע נבחר נושא. המשתתפים באמצעות אמנותם מאירים את הנושא הנבחר. המופע בנוי מקטעים באורך של 5-10 דקות וערוכים על ידי חגי ליניק. השאיפה היא שבתום ההופעה סך כל החלקים יהוו גדול מהשלם.

 

עורך: חגי ליניק // מפיק מוסיקלי: עובד אפרת

 

גיטרה: עובד אפרת, חגי ליניק // צ'לו ושירה: קרני פוסטל // בס: אור אדרי // תופים: נועה סגל

 

 

31/3 פריז תל אביב

 

מארחים את: שרון רוטברד, יאיר גרבוז- בעלים ועורך שותף הוצאת בבל, סבין הוין, מיכאל כורש, ליאון אלקלעי, אהוד בן ש"ך

 

אורחת כבוד: נספחת התרבות של שגרירות צרפת

 

20/4 יום הולדת

מארחים את: ליאת תימור 

 

עבור לתוכן העמוד