מאיה בלזיצמן ומתן אפרת

מופעים קרובים:
31/03/2017שישי21:3080 ₪במופע מרהיב ומיוחד נפגשים על במה אחת הצ'לנית המוכשרת מאיה בלזיצמן והמתופף מתן אפרת. במסגרת הסיבוב העולמי שלהם הופיעו בשנה האחרונה ב הולנד, גרמניה, ארגנטינה, אורוגוואי,קניה וצרפת, ועכשיו הם מגיעים לתמונע להופעה מיוחדת עם שירים מאלבומם האחרון, ביצועים חדשים לשירים אהובים, ושירים שאספו בדרך במסעותיהם בעולם.

מחיר כרטיס במכירה מוקדמת 80 ₪ ו 90 ביום המופע
לכתבה במאקו לקראת המופע לחצו כאן

"בלזיצמן היא צ'לנית נהדרת שעבדה עם כו-לם  מנינט טייב, דרך מירי מסיקה ועד אהוד בנאי, והתגלתה כמבצעת מחוננת באלבום קאברים לשירי רוק ישראלי שהוציאה. אפרת הוא מתופף משוכלל, ששולט גם בנגזרות אלקטרוניות של תופים. שיתוף הפעולה בינהם מדוייק ויפה. יש בו עברית ואנגלית, קול נשי וקול גברי מוסיקה מסונתזת ותזמורים קלאסיים ".

ענב שיף, ידיעות אחרונות 

"כל שניה, כל דקה, כל רגע במופע היוו זיקוק נשמתי מאתגר ומרטיט, כל צליל, אקורד וניואנס מוזיקלי היוו הוכחה מושמעת לכישרון הטמון במאיה בלזיצמן, כשרון המפעפע בשירה ונגינה המהווה חלק בלתי נפרד ממנה, ואם כבר אני מחלק מליצות ושבחים ראוי לציין כי החיבור בין מאיה  למתן הוא חיבור מושלם, הם פשוט משלימים האחד את השנייה כאישיות מוזיקלית אחת".

יובל הראל

"מאיה בלזיצמן ומתן אפרת בחיבור מיוחד  של כלי אקוסטי עם תופים ומכשור אלקטרוניים, מהתזמורים היפים ששמעתי במוסיקה המקומית,  שירים שונים מז'אנרים שונים שנתפרו בתפירה בלעדית. בלזיצמן היא הצגה של כלי וקול שחוברו יחדיו לגוף אחד המייצר אנרגיות בלעדיות. היא לוקחת את השירים למחוזותיה בעוצמות תחושתיות שמניעות אותה לביצועים עמוקים, שנעים ממבע החרישי ועד זעקת הנשמה. מערכת היחסים בלזיצמן-אפרת הצעידה את השניים למקומות מרתקים, מעין ספירה משלהם, הנרקמת בתפירות שונות של תכנים, צלילים, אפקטים. יופי"

יוסי חרסונסקי

מאיה בלזיצמן ומתן אפרת
עבור לתוכן העמוד